Firma hydrauliczna HydroGaz24 z Poznania - nagłówek

Firma hydrauliczna HydroGaz24 z Poznania

Firma HydroGaz24 istnieje już od 1989 roku

Dobry fachowiec, to doświadczony fachowiec. Ta zasada sprawdza się też w przypadku firmy hydraulicznej HydroGaz24 Robert Kozka w Poznaniu.

Robert Kozka otworzył firmę hydrauliczną już 1989 roku. Był jedną z osób, które postanowiły skorzystać wówczas z nowego prawa dotyczącego wolności gospodarczej. Jednocześnie Robert Kozka w 1989 właśnie nabył uprawnienia instalatorskie i mógł prowadzić własną firmę hydrauliczną.

Nie był jednak tylko kolejnym młodym człowiekiem z dyplomem w ręku. Posiadał już wówczas ogromne doświadczenie, którego mógł mu pozazdrościć niejeden właściciel firmy hydraulicznej.

zdjęcie do opisu

Firma hydrauliczna z najlepszymi tradycjami

Robert Kozka pracował jako hydraulik już jako bardzo młody chłopak. Mając zaledwie kilkanaście lat wykonywał prace instalatorskie pod okiem swojego ojca, zawodowego instalatora. Ojciec Roberta Kozki pierwsze kroki w zawodzie hydraulika stawiał w latach 60. Gdy tylko syn podrósł, szybko zaczął mu przekazywać wszystko, czego sam się nauczył.

Dzięki temu dziś Robert Kozka prowadząc własną firmę hydrauliczną potrafi poradzić sobie z każdym zleceniem. Nawet bardzo skomplikowane awarie starej instalacji nie są dla niego żadnym problemem. Co potwierdzają opinie klientów zamieszczone w zakładce Referencje.

Firma hydrauliczna Roberta Kozki na co dzień wykonuje, naprawia i przebudowuje nowoczesne instalacje, zbudowane w dowolnej technologii.

Firma HydroGaz24 w Poznaniu wykonuje instalacje w nowoczesnej technologii:

zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu
  • Comap
  • Wavin
  • Tece
  • Kisan
  • Hepworth
  • Rehau

Firma hydrauliczna - tradycja połączona z nowoczesnością

W swojej firmie hydraulicznej Robert Kozka wykorzystuje nowoczesne narzędzia zarówno do montażu instalacji, jak i do jej naprawy. Tylko w taki sposób może profesjonalnie wykonać zlecenie oraz zagwarantować klientowi, że instalacja będzie sprawna.

Firma hydrauliczna Firma HydroGaz24 zapewnia:

zdjęcie do opisu

Fachowe podejście do zlecenia

zdjęcie do opisu

Uczciwą pracę

zdjęcie do opisu

Cenę dostosowaną do wielkości zadania

zdjęcie do opisu

Nowoczesne narzędzia

Firma hydrauliczna - Poznań i okolice

Robert Kozka pracuje głównie w Poznaniu i okolicy. Jego firma hydrauliczna obsługuje zlecenia na terenie miasta oraz w promieniu 30 km od granic Poznania. W razie pilnych usterek, które wymagają szybkiego usunięcia, hydraulik może dojechać także w bardziej odległe miejsca.

Firma hydrauliczna HydroGaz24 zapewnia najszybszy dojazd do dwóch miejscowości – są to Luboń i Komorniki. Znajdują się one najbliżej siedziby firmy, która mieści się w Poznaniu przy ulicy Świętej Trójcy 11.

Obszar, na którym najczęściej działa firma HydroGaz24 Roberta Kozki to: Poznań, Swarzędz, Luboń, Komorniki, Szczepankowo, Puszczykowo, Czerwonak, Baranowo, Suchy Las, Biedrusko, Murowana Goślina, Przeźmierowo, Kórnik, Nowa Wieś, Borówiec, Koziegłowy, Skórzewo, Dopiewo, Dąbrówka, Baranowo, Gruszczyn, Plewiska, Ławica, Mosina, Rokietnica, Kiekrz, Strzeszynek oraz Puszczykowo.

zdjęcie do opisu

Zostańmy w kontakcie!

Hydraulik, instalator - Poznań - zapraszamy do kontaktu - tel. 508 261 086.