Hydraulik Luboń - nagłówek

Hydraulik Luboń

Luboń to miasto znajdujące się tuż za granicami Poznania i najbliżej siedziby firmy hydraulicznej HydroGaz24 w Poznaniu. Ten znany zakład instalatorski mieści się przy ulicy Świętej Trójcy 11 w dzielnicy Wilda w Poznaniu.

Luboń jest niewielkim miastem, ale gęsto zaludnionym. Z danych zamieszczonych w Wikipedii wynika, że należy do 100 najgęściej zaludnionych miast w Polsce.

Luboń – hydraulik

W tak gęsto zaludnionej miejscowości jaką jest Luboń co chwilę ktoś potrzebuje hydraulika. Kto pierwszy raz w życiu zmaga się z awarią instalacji wod kan lub szuka fachowca od instalacji grzewczej, ten pewnie zastanawia się, gdzie zadzwonić. Nie każdy hydraulik to doświadczony fachowiec. A jeśli nawet nim jest, to nie zawsze ma wolne terminy oraz przystępne ceny.

Dlatego jeśli mieszkasz w Luboniu i potrzebujesz hydraulika, to wezwij Roberta Kozkę z Poznania. Od 1989 roku, czyli od momentu, gdy zdobył on niezbędne uprawienia, Robert Kozka pracuje jako hydraulik i prowadzi własną firmę instalatorską. Cennik swoich usług dostosowuje m.in. do zakresu prac, trudności robót, poświęconego czasu oraz drogi, jaką musi pokonać, aby z siedziby HydroGaz24 w Poznaniu dotrzeć do klienta w Luboniu. Na brak zleceń nie narzeka, ale gdy dzwoni klient i prosi o szybką interwencję w sprawie nagłej awarii, zawsze stara się pomóc. Hydraulik Robert Kozka przyjmuje też zlecenia na montaż nowych instalacji wod kan, grzewczych i gazowych.

Hydraulik - Luboń koło Poznania

Oferta usług hydraulika dla mieszkańców Lubonia:

  • drobne naprawy hydrauliczne,
  • podłączenie pralki,
  • montaż płyty gazowej,
  • montaż podgrzewacza wody – bojlera, pieca, podgrzewacza przepływowego,
  • udrażnianie zapchanych syfonów i kanalizacji,
  • instalacje grzejników poprzez wykorzystanie metody zamrażanie rur,
  • biały montaż – m.in. kabiny prysznicowej, toalety, zlewu,
  • naprawa spłuczek podtynkowych.

Hydraulik Robert Kozka oferuje swoje usługi mieszkańcom całego Poznania
oraz miejscowości Luboń.

zdjęcie do opisu

z wieloletnim doświadczeniem

zdjęcie do opisu

fachowiec

zdjęcie do opisu

profesjonalista

zdjęcie do opisu

posiada niezbędne uprawnienia

zdjęcie do opisu

oferuje szeroki zakres usług

Zostańmy w kontakcie

Hydraulik - Luboń, Poznań - zapraszamy do kontaktu - tel. 508 261 086.